صدای اوتیسم

دوره های آموزشی صدای اتیسم

ما در صدای اوتیسم همراه خانواده ها و ارائه دهنده ی خدمات آموزشی و توانبخشی برای کودکان طیف اوتیسم هستیم.

کارگاه‌ها و دوره های آموزشی مجموعه صدای اوتیسم، به شما کمک می‌کنند تا در مسیر تحصیلی، شغلی و حرفه‌ای‌تر شدن خود گام بردارید. مجموعه صدای اوتیسم سال‌ها است که با برگزاری دوره‌های مختلف از جمله دوره تربیت مربی اوتیسم (به صورت حضوری و آنلاین)، دوره‌های آموزشی ویژه والدین اوتیسم و همچنین کارگاه‌هایی در زمینه آموزش مهارت‌های مختلف در کودکان اوتیسم، آشنایی با روش آموزشی پکس و … در تلاش است تا گامی مؤثر در راه افزایش آگاهی درمانگران حوزه کودک و والدین کودکان با نیازهای ویژه بردارد.

همواره یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها در مسیر متخصص‌شدن و پیشرفت شغلی، استفاده از دانش و تجربیات دیگران است؛ شرکت در دوره‌های معتبر آموزشی و کسب تجربه از دانش کارشناسان و متخصصان فعال در زمینه کودکان با نیازهای ویژه می‌تواند شما را در مسیر حرفه‌ای خود کمک کند و دانش و تخصص شما را ارتقاء ببخشد. ما در مجموعه صدای اوتیسم همراه خانواده‌ها و درمانگران حوزه آموزش و توانبخشی برای کودکان طیف اوتیسم هستیم و تلاش می‌کنیم تا با برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی به‌روز و کامل شما را در مسیر آموزش کودکان اوتیسم حمایت کنیم. 

دوره های آموزشی صدای اتیسم

دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی مجموعه صدای اتیسم به‌صورت دوره های آنلاین تربیت مربی اتیسم یا دوره های حضوری تربیت مربی اتیسم، برای علاقه‌مندان، درمانگران و والدین کودکان با نیازهای ویژه و توسط اساتید برجسته این حوزه برگزار می‌شوند. شما با کلیک بر روی عنوان هر دوره و یا از طریق بخش “تماس با ما” می‌توانید از جدیدترین و به‌روزترین دوره‌های مجموعه صدای اوتیسم مطلع شوید و در این دوره‌ها شرکت کنید.

 
12452