صدای اوتیسم

درباره ی ما

ما در صدای اوتیسم همراه خانواده ها و ارائه دهنده ی خدمات آموزشی و توانبخشی برای کودکان طیف اوتیسم هستیم.

 

صـدای کـودکـان اتیسـم باشـیم

 

تیم تخصصی صدای اتیسم در امر آموزش و ارایه ی خدمات توانبخشی در کنار شماست.

 

مرکز توان‌بخشی روزانه صدای اتیسم

 

ما که هستیم و چه می‌کنیم؟

مرکز روزانه تخصصی توان‌بخشی صدای اتیسم، از مجهزترین و کامل‌ترین کلینیک‌های توان‌بخشی در تهران است. اولین و مهم‌ترین هدف ما توانمند کردن مربیان، خانواده‌ها و کودکان با کادری آموزش‌دیده و دلسوز است. ما در این مجموعه تمام خدمات توان‌بخشی را برای فرزندان و خانواده‌ها ارائه می­کنیم.

تمامی مربیان این مجموعه آموزش‌دیده دوره تربیت مربی اتیسم هستند که به مدت سه ماه هر روز (به‌صورت عملی و هم به‌صورت تئوری) آموزش‌دیده‌اند. این مربیان هنوز هم هفتگی و ماهانه آموزش‌های مختلفی را برای بالابردن دانش و کیفیت کارشان می‌بینند.

یلدا در صدای اتیسم

خدمات ما

دوره‌های حضوری و آنلاین تربیت مربی اتیسم:

در این راستا تیم تخصصی ما دوره‌های آنلاین و حضوری تربیت مربی اتیسم را برگزار می­کند که با استقبال تعداد زیادی از علاقه‌مندان روبرو شده است.

جلسات مشاوره:

در کنار توانمندسازی و آموزش مربیان و باتوجه‌به اهمیت خانواده در امر آموزش و یادگیری مهارت‌ها در کودکان اتیسم و همچنین کمک به وضعیت سلامت روان خانواده‌ها، جلسات مشاوره ی انفرادی و زوج‌درمانی برای والدین و خواهر و برادران کودکان اتیسم به‌صورت منظم برگزار می­شود.

دوره‌های تخصصی:

در گام بعدی با هدف به‌روزرسانی اطلاعات مربیان و آشنایی هرچه بیشتر آن‌ها با اتیسم، اختلالات مشابه مانند آسپرگر، سندرم رت و …، عوامل مؤثر در آموزش، آسیب‌شناسی روانی و اجتماعی، تأثیرات محیط اجتماعی بر رشد و … دوره‌های پیشرفته ی تربیت مربی آغاز شد.

علاوه بر دوره‌ها تربیت مربی دوره‌های تخصصی دیگری مانند دوره ی ارزیابی و تشخیص برای بالابردن مهارت‌های سنجش و ارزیابی مربیان و ارزیابان، دوره‌های آموزشی تحلیل رفتار کاربردی و … به‌زودی برگزار خواهد شد.

کلاس های توانبخشی:

کلاس های توانبخشی با هدف بهبود عملکرد و افزایش توانایی های کودکان اتیسم برگزار می شود.

مفتخریم که بگوییم تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا والدین و کودکان بتوانند در یک مکان آرام و امن، تمام خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

کلاس های توانبخشی ما شامل: کلاس های گفتاردرمانی، کلاس های شناختی – رفتاری، کلاس های ورزشی، کلاس های گروهی برای کودکان و … می شود.

فروشگاه مجازی:

برای دسترسی هرچه آسان‌تر والدین و متخصصان به کتاب‌ها، پوسترهای آموزشی، ابزار آموزشی و توان‌بخشی، اسباب‌بازی، بازی‌های حسی و… مناسب‌سازی شده برای کودکان اتیسم، خانواده‌هایشان و متخصصان فروشگاه ما تأسیس شد.

در این فروشگاه شما می‌توانید به‌آسانی ابزاری که برای کودک خود نیاز دارید را با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید.

به امید روزی که تمام کودکان اتیسم و متخصصان از بهترین امکانات ممکن برخوردار باشند.

1026