صدای اوتیسم

مقالات صدای اتیسم

ما در صدای اوتیسم همراه خانواده ها و ارائه دهنده ی خدمات آموزشی و توانبخشی برای کودکان طیف اوتیسم هستیم.

بخش “مقالات”; اگر درمانگر کودک اوتیسم هستید؛ اگر والدی هستید که کودک شما به تازگی تشخیص اختلال طیف اوتیسم را دریافت کرده است و اطلاعات چندانی درباره‌ی این اختلال ندارید؛ اگر علاقه‌مند به کسب اطلاعات در حوزه اوتیسم، چالش‌ها و دغدغه‌های کودکان و والدین آن‌ها در حوزه این اختلال هستید؛ ما در صدای اوتیسم مجموعه‌ای از مقالات به‌روز و معتبر را در بخش “مقالات” گردآوری و به شما ارائه کرده‌ایم.

ما در صدای اوتیسم همراه خانواده‌ها و درمانگران آموزشی و توانبخشی برای کمک به کودکان طیف اوتیسم هستیم. از آن‌جایی که همواره یکی از رسالت‌های ما برای فعالیت در حوزه کودکان با نیازهای ویژه به‌خصوص کودکان اوتیسم، افزایش دانش متخصصان و خانواده‌ها بوده است، شما در این بخش می‌توانید از آخرین و به‌روزترین مقالات تخصصی حوزه اختلال طیف اوتیسم و کودکان با نیازهای ویژه مطلع شوید.

مقالات صدای اتیسم

در بخش “مقالات”، مقالات مرتبط و به‌روز با حوزه کودکان با نیازهای ویژه، کودکان با اختلال طیف اوتیسم، دغدغه‌ها و نگرانی والدین و درمانگران کودک، برای مطالعه ارائه شده است. متخصصین ما در مجموعه صدای اوتیسم تلاش می‌کنند تا مقالات جدید و معتبر در حوزه‌های مختلف از جمله مقالات تخصصی، عمومی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، تغذیه در کودکان اوتیسم، ارتباط و روابط اجتماعی، مشکلات رفتاری، مهارت‌های خودیاری، بلوغ و تربیت جنسی در اوتیسم و … را برای مطالعه عموم، والدین کودکان اوتیسم و درمانگران و متخصصین این حوزه ارائه دهند. 

 
12475