صدای اوتیسم

دوره های آموزشی

ما در صدای اوتیسم همراه خانواده ها و ارائه دهنده ی خدمات آموزشی و توانبخشی برای کودکان طیف اوتیسم هستیم.

کارگاه‌ها، و دوره های آموزشی  مجموعه صدای اوتیسم، به شما کمک می‌کنند، تا در مسیر تحصیلی، شغلی و حرفه‌ای‌تر شدن خود، گام بردارید. مجموعه صدای اوتیسم، سال‌ها است، که با برگزاری دوره‌های مختلف، از جمله دوره تربیت مربی اوتیسم، (به صورت حضوری و آنلاین)، دوره‌های آموزشی ویژه والدین اوتیسم، و همچنین کارگاه‌هایی در زمینه آموزش مهارت‌های مختلف، در کودکان اوتیسم، آشنایی با روش آموزشی پکس و …، در تلاش است تا گامی مؤثر، در راه افزایش آگاهی درمانگران حوزه کودک، و والدین کودکان با نیازهای ویژه، بردارد.

همواره، یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها، در مسیر متخصص‌شدن و پیشرفت شغلی، استفاده از دانش و تجربیات دیگران است؛ شرکت در دوره‌های معتبر آموزشی، و کسب تجربه از دانش کارشناسان، و متخصصان فعال در زمینه کودکان با نیازهای ویژه، می‌تواند شما را در مسیر حرفه‌ای خود کمک کند، و دانش و تخصص شما را ارتقاء ببخشد. ما در مجموعه صدای اوتیسم، همراه خانواده‌ها و درمانگران حوزه آموزش، و توانبخشی برای کودکان طیف اوتیسم هستیم، و تلاش می‌کنیم تا با برگزاری کارگاه‌ها، و دوره‌های آموزشی به‌روز و کامل، شما را در مسیر آموزش کودکان اوتیسم، حمایت کنیم.

دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی مجموعه صدای اتیسم، به‌صورت آنلاین یا حضوری، برای علاقه‌مندان، درمانگران و والدین کودکان با نیازهای ویژه، و توسط اساتید برجسته این حوزه، برگزار می‌شوند. شما با کلیک بر روی عنوان هر دوره، و یا از طریق بخش “تماس با ما”، می‌توانید از جدیدترین و به‌روزترین دوره‌های مجموعه صدای اوتیسم، مطلع شوید و در این دوره‌ها شرکت کنید.

12454