صدای اوتیسم

دوره تربیت مربی اوتیسم

ما در صدای اوتیسم همراه خانواده ها و ارائه دهنده ی خدمات آموزشی و توانبخشی برای کودکان طیف اوتیسم هستیم.

ما دوره‌های تربیت مربی اوتیسمی را طراحی و برگزار می‌کنیم که با دیگر دوره‌ها متفاوت است. دوره‌های تربیت مربی اوتیسم ما بر اساس سرفصل‌های بین‌المللی نوشته شده و اثرگذاری آن ثابت شده است. ما اوتیسم را چندبعدی می‌بینیم، اوتیسم اختلالی است که مجموعه‌ای از عوامل  و ویژگی‌ها بر آن اثر دارد، همچنین اوتیسم نیز بر بسیاری از جنبه‌های زندگی کودک، والدین و اطرافیان اثر می‌گذارد. به همین دلیل ما سعی کرده‌ایم در محتوای آموزشی دوره تمام مواردی که نیاز به مطالعه و آموزش دارد را بگنجانیم و آن‌ها را بررسی کنیم.

ازاین‌رو ما در دوره‌هایمان به‌تمامی موارد مربوط به اوتیسم می‌پردازیم.

 • سرفصل‌های  این دوره شامل :
  علائم اوتیسم
  ویژگی‌ها
  سوگ در کودکان
  اختلال یادگیری
  ارزیابی و سنجش بالینی
  اختلالات گفتار و زبان
  مشکلات حسی
  رویکردهای درمانی
  و … است.
  شما با شرکت در دوره‌های ما علاوه بر شرکت در کلاس‌های آموزشی تئوری، می‌توانید به‌صورت عملی با کودکان طیف اوتیسم آموزش را جلو ببرید و مطالب تئوری را به‌صورت کاربردی استفاده کنید.

دوره های حضوری

اهمیت وجود یک مربی متخصص و حرفه‌ای در امر آموزش کودکان با اختلال اوتیسم، واضح و مشخص است.

دوره‌های تربیت مربی دوست اوتیسم بر اساس سرفصل‌های بین‌المللی نوشته شده‌اند، تمام مباحث موردنیاز درباره‌ی اوتیسم را پوشش می‌دهند و از نظر تجربی و علمی معتبرند.

شرکت‌کنندگان در این دوره با تمام مباحث مربوط به اوتیسم، رشد، آسیب‌شناسی و … آشنا می‌شوند.

 

دوره آنلاین

با توجه به این که بسیاری از کارشناسان یا افرادی که علاقه‌مند به کارکردن در حوزه‌ی اوتیسم هستند یا تمایل دارند با این اختلال آشنا شوند امکان شرکت در دوره‌های حضوری را ندارند، دوره‌های آنلاین ما با همان کیفیت و با همان سرفصل‌ها برگزار می‌شود.

دوره‌ها بر اساس سرفصل‌های بین‌المللی تنظیم شده‌اند،‌ تمام مباحث مورد نیاز درباره ی اوتیسم را پوشش میدهند  و از نظر تجربی و علمی معتبرند.

شرکت‌کنندگان در این دوره با تمام مباحث مربوط به اوتیسم رشد، آسیب‌شناسی و … آشنا می‌شوند.

لینک ثبت نام

2705